Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w ramach naszego sklepu stosujemy pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu dla indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Czytaj więcej o Polityce Cookies »»

close
http://wabiki.net/nowysklep/82-thickbox_default/oslonki-lunet-butler-creek-wszystkie-rozmiary.jpg Powiększ

OSŁONKI LUNET BUTLER CREEK - wszystkie rozmiary

Tej marki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, najlepsze na świecie, niezawodne, zalecane przez wszystkich producentów optyki do ochrony szkieł w lunetach.

Więcej szczegółów

6507

60,00 zł

1 Inne produkty w tej samej kategorii:

Tej marki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, najlepsze na świecie, niezawodne, zalecane przez wszystkich producentów optyki do ochrony szkieł w lunetach. Pasują na wszystkie modele lunet myśliwskich, a także na kolimatory, Red-Pointy, celowniki noktowizyjne i termowizyjne. Cena dotyczy 1 sztuki, bez względu na rozmiar. Aby dobrać właściwy rozmiar do swojej lunety należy zmierzyć (najlepiej suwmiarką) dokładny wymiar zewnętrzny obiektywu lunety(od przodu) lub okularu (od strony oka). W tabeli poniżej podane są wymiary osłon (wewnętrzne w mm lub calach) i wybrać najbardziej zbliżony oraz ustalić numer NR PRODUKTU. W zamówieniu proszę podać oprócz kodu towaru również ten numer lub rozmiar - i taki wyślemy. Mamy pełną ?rozmiarówkę? podaną w tabeli i na pewno nam ich nie zabraknie. Nawet najlepszy Zeiss czy Swarovski na nic nam się nie zda z zaparowanymi lub zmoczonymi szkłami. Wycieranie soczewek chusteczką zazwyczaj pomaga tylko na chwilę, rozmazuje tylko wodę na nich. Osłony Butler Creek gwarantują nam to, że kiedy sięgniemy po broń - w każdej sytuacji - będziemy mieli czyste szkła. Dlaczego tak jest ? Te osłony są szczelne, dlatego są najlepsze. Szkła pod nimi nigdy nam nie zamokną i nie zaparują. Złożenie się do strzału następuje niemal automatycznie, podobnie jak otwarcie osłonek. Używam takich od wielu lat i nigdy nawet nie pomyślałem o ich otwieraniu. Robię to odruchowo podczas unoszenia broni do strzału. Przyciski, które je uruchamiają znajdują się dokładnie w tych miejscach gdzie mają być - pod kciukami i mają sprężyny. Odsłaniają szkła w ułamku sekundy podczas ?składu?. Na zbiórce przed zbiorówką od razu widać kto jest kim i jaki ma staż łowiecki. Nie ważne jakiej marki wyjął sztucer z pokrowca, po osłonkach lunety widać - ma Butler Creek na lunecie - znaczy ?szpec?? Nie jest nawet ważne jaką optykę chronimy. Liczy się to, że mamy ją solidnie zabezpieczoną. Wiedzą o tym wszyscy strzelcy na świecie i dlatego właśnie tej marki używają. Wszelkie inne podobne ?osłony? tylko przypominają te swoim wyglądem - ale to nie jest to, gdyż produkty te chronione są międzynarodowymi patentami.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

OSŁONKI LUNET BUTLER CREEK - wszystkie rozmiary

OSŁONKI LUNET BUTLER CREEK - wszystkie rozmiary

Tej marki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, najlepsze na świecie, niezawodne, zalecane przez wszystkich producentów optyki do ochrony szkieł w lunetach.

Napisz swoją recenzję