Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w ramach naszego sklepu stosujemy pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu dla indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Czytaj więcej o Polityce Cookies »»

close
http://wabiki.net/nowysklep/81-thickbox_default/-luneta-nikko-nighteater-3-12x56-no4-dot-ir.jpg Powiększ

Luneta NIKKO EUROHUNTER 3-12x56 No4 Dot IR

3508

1 265,00 zł

1 Inne produkty w tej samej kategorii:

Nazwane NIGHTEATER?, ponieważ została zaprojektowana dla zawodowych australijskich myśliwych do nocnych polowań na kangury i dziki w Australii. Polują oni wyłącznie w nocą, strzelając na odległość 200-300m . Celem tych polowań jest pozyskanie mięsa i skór dla przemysłowych przetwórni, co tam jest prawnie dozwolone, choć pewnie nas trochę to dziwi. Nie nam to jednak oceniać - co kraj to obyczaj... Na tej podstawie możemy jednak wnioskować, że skoro używają ich profesjonaliści - to są to mocne i dobre lunety, które również sprawdzą się w naszych warunkach. Luneta ta jest przeznaczona do polowań nocnych, posiada podświetlaną siatkę M4 Dot. Luneta o zmiennej krotności od 3 do 12 i podświetlaną małą kropką w środku. Włączenie i regulacja jasności kropki przyciskami +/- na obiektywie.

  • Wypełniona azotem, wstrząsoodporna, nie ma ograniczeń dla myśliwskich kalibrów. Jednoczęściowy tubus.
  • Powiększenie: 3 - 12
  • Średnica obiektywu: 56mm
  • Średnica tubusu : 30mm
  • Długość całkowita: 370mm
  • Masa: 670g
  • Wieże zakryte 1 Klik = 1/4 MOA (ok. 6mm/100m
  • W komplecie porządne osłonki.
  • Gwarancja 2 lata

Lunety serii PLATINUM wykonywane są w nowoczesnej fabryce zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Do produkcji używane są soczewki gatunku A, które są najlepszymi soczewkami dostępnymi na rynku. Powłoki soczewek stanowią kluczowy element wpływający na ostrość w polu widzenia, pokryte są jedyną w swoim rodzaju powłoką MICROLUXTM ETE. NIKKO STIRLING jest firmą założoną w 1956 roku, znaną na całym świecie z lunet doskonałej jakości produkowanych w Japonii. W ofercie producenta znajdują się lunety zarówno myśliwskie jak i dla strzelców sportowych. Optyka wykonana jest z najwyższą dokładnością i starannością. W roku 2006 firma NIKKO STIRLING świętowała swoją 50 rocznicę istnienia, którą zawdzięcza założycielowi Malcolmowi Johnowi Fuller. Malcolm, urodzony w Australii, wcześnie odkrył w sobie duszę myśliwego. Zamiłowanie do broni i polowań oraz ogromna praktyka przyczyniły się do zaprojektowania i skonstruowania lunet pod nazwą NIKKO STIRLING. W latach 50-siątych Malcolm John Fuller zawiązał spółkę Sterling Scopes Company Ltd w Tokio w Japonii, której zadaniem była produkcja lunet oraz ich eksport do Europy, Afryki i Australii. Filozofią firmy NIKKO STIRLING jest dostarczenie myśliwemu lub strzelcowi sportowemu lunety, która pomoże mu w osiągnięciu sukcesu. Dzisiaj, NIKKO STIRLING zawdzięcza swoją bogatą i bardzo udaną ofertę optyki bezpośrednim doświadczeniom wyniesionym z myślistwa, ciągłemu doskonaleniu swoich produktów i zastosowaniu w produkcji najnowszych osiągnięć technologicznych i najwyższej jakości komponentów. Więcej informacji na stronie producenta - www.nikkostirling.com

Luneta NIKKO NIGHTEATER 3-12x56 No4 Dot IR

Zwycięzca USFT i FT PCP - mistrz świata Paul Cray, też jest właścicielem lunety Nikko Stirling, z której jak widać jest bardzo zadowolony.

luneta luneta luneta luneta luneta luneta luneta luneta luneta luneta luneta luneta

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

  Luneta NIKKO EUROHUNTER 3-12x56 No4 Dot IR

Luneta NIKKO EUROHUNTER 3-12x56 No4 Dot IR

Napisz swoją recenzję