Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w ramach naszego sklepu stosujemy pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu dla indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Czytaj więcej o Polityce Cookies »»

close
http://wabiki.net/nowysklep/1592-thickbox_default/klever-balsin-specjalistyczny-srodek-do-osad-broni.jpg Powiększ

Olej Balistol 200 ml KLEVER

spray do konserwacji broni

Więcej szczegółów

6524

28,00 zł

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Specjalny olej do czyszczenia i konserwacji broni palnej. Posiada dodatki rozpuszczające nagar gazów prochowych, tombak, rdzę i także konserwujące oksydę broni. Opakowanie 200 ml , spray pod ciśnieniem. Jest to bardzo dobry olej rozpuszczający nagary i rdzę. Przydatny każdemu myśliwemu po powrocie z polowania lub strzelnicy. Niemcy nie tylko produkują wyśmienitą broń - również bardzo dobre oleje do niej.

Historia firmy F.W.KLEVER
W 1874 roku Friedrich Wilhelm Klever, prawnik interesujący się gospodarką, wybudował w Kolonii w Niemczech zakłady chemiczne F.W.Klever. Rozpoczął produkcję olejów i tłuszczów uzyskiwanych na bazie węgla kamiennego. Aby uniezależnić się od źródeł dostawy surowca, kupił kopalnię. Na przełomie XIX i XX wieku cesarska armia potrzebowała uniwersalnego oleju, który nie tylko byłby odpowiedni do konserwowania metalowych części broni, ale także umożliwiałby utrzymanie w należytym stanie i ochronę drewnianych kolb i elementów ze skóry. Jednocześnie wymagano, aby mógł on służyć żołnierzom jako smarowidło lecznicze na mniejsze rany, skaleczenia i stłuczenia. Wojskowe zamówienia spowodowały dynamiczny rozwój firmy trwający do dziś, jej produkty uznane są na całym świecie, jednym z nich jest również olej Ballistol...

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Olej Balistol 200 ml KLEVER

Olej Balistol 200 ml KLEVER

spray do konserwacji broni

Napisz swoją recenzję