Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w ramach naszego sklepu stosujemy pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu dla indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Czytaj więcej o Polityce Cookies »»

close
http://wabiki.net/nowysklep/141-thickbox_default/predator-professional-killer.jpg Powiększ

PREDATOR PROFES. KILLER

Profesjonalny wabik najwyższej klasy na lisy z agresywnym wzmocnionym głosem Jackrabbit. Można powiedzieć, że jest to kniazianie długodystansowe.

Więcej szczegółów

1011

85,00 zł

22 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Profesjonalny wabik najwyższej klasy na lisy z agresywnym wzmocnionym głosem Jackrabbit. Można powiedzieć, że jest to kniazianie długodystansowe. Zbudowany na nowoczesnych stroikach. W sumie posiada 2 membrany. Wabik z najwyższej półki dla profesjonalistów. Można nim wabić zarówno cicho jak i kilkakrotnie głośniej niż innymi wabikami. Przy użyciu tego wabika wyciągniecie lisa ze stogu, nory a także z dużej odległości. Jedną z wielu jego zalet jest to, że wabi nim się bardzo łatwo. Wzorcem kształtu wabika był kształt zajęczego gardła, dlatego głos jest idealnie dopasowany. Lis już się nie zastanawia czy to płacze zając czy skrzeczy żaba, leci biegiem prosto na łatwy żer nie zwracając uwagi na kierunek wiatru - najkrótszą drogą, tak działa PREDATOR PROFESSIONAL KILLER.

Przytoczę jeden komentarz użytkownika tego wabika : djpiotrex1 (34) (Kupujący) Pozytywny sob 29 sty 2011 21:10:37 CET 1392586921 Wabik PREDATOR PROFESSIONAL KILER godny polecenia. Naprawdę skuteczny, opis dodaje po wypróbowaniu w kniei (to prawda ze na wab pierwsze przychodzą zające żeby ratować młodego) lis jeśli jest w pobliżu przychodzi zawsze. Polecam wyższa klasa wabików.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

PREDATOR PROFES. KILLER

PREDATOR PROFES. KILLER

Profesjonalny wabik najwyższej klasy na lisy z agresywnym wzmocnionym głosem Jackrabbit. Można powiedzieć, że jest to kniazianie długodystansowe.

Napisz swoją recenzję